Jump to content (skip navigation)

Szkoła Muzyczna YAMAHA - Rawicz, Leszno

Witamy serdecznie na stronie internetowej Szkoły Muzycznej YAMAHA w Rawiczu oraz Lesznie!

"Wychowanie poprzez muzykę jest najwyśmienitszą formą, ponieważ rytm i harmonia najgłębiej wnikają do wnętrza duszy, przekazując swoją estetykę i delikatność"

Sokrates

YAMAHA Szkoła Muzyczna jest jednym z największych systemów edukacji muzycznej na świecie. Autorska koncepcja nauczania zawiera bogatą ofertę nowoczesnych programów edukacji muzycznej opartą o zasadę: "Nie ma ludzi niemuzykalnych. Są tylko nie odkryte talenty".

Dlaczego powinno się jak najwcześniej umożliwić dzieciom kontakt z muzyką i samodzielne muzykowanie?
Staramy się uświadomić rodzicom, że możliwie jak najwcześniej rozpoczęty i konsekwentnie kontynuowany muzyczny rozwój ich dziecka, jest najlepszą inwestycją w szczęśliwe, sensowne i bogate życie. Badania bowiem wskazują, że muzyka i muzykowanie:

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko miało kontakt z muzyką,
jeśli chcesz aby nauka była przyjemnością i sposobem na spędzenie wolnego czasu,
jeśli sam pragniesz muzykować - PRZYJDŹ DO NAS!

Zapraszamy niemowlaki, dzieci, młodzież oraz dorosłych do wspólnego przeżywania radości płynącej z muzykowania

Muzyka - to nie hobby dla wybranych...
Muzykować może każdy!!!